Багатоступеневі насоси

2GP COMPACT
Типові області застосування Водопостачання та підвищення тиску в житлових будинках, адміністративних будівлях, в готелях, лікарнях, магазинах, а також на виробництві . Принцип функціонування При розборі води і падінні тиску в системі спочатку включається один насос і нагнітає тиск в системі. Якщо розбір води збільшується, то по досягненню налаштованого рівня тиску включається другий..
3TP
Застосування насоса 3TP Побутове водопостачання (виготовлено відповідно до TIFQ, АСS, WRAS і відповідає всім європейським сертифікатам для побутової питної води) Малі гідротехнічні споруди Іригації та перекачування води в цілому Перекачування води Підвищення тиску чистої води для сільського господарства, побутового або промислового використання Адаптований ..
4BHS
4" свердловинні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії 4BHS використовуються для подачі чистої води із свердловин, підвищення тиску та іншого побутового, сільськогосподарського та промислового використання. Встановлювати можна як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Помпа 4BHS може комплектуватися будь-яким двигуном стандарту NEMA. Специфікація помп Ebara серії 4BHS..
Compact
Горизонтальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії Compact (Компакт) використовуються для підняття тиску, миття машин, зрошення невеликого саду і перекачування чистої води загального призначення. Специфікація помп Ebara серії Compact Максимальний робочий тиск: 1 МПа. Максимальна температура рідини: 35°С у відповідності до EN 60335-2-41 для побутового використання, 40°..
CVM
Вертикальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії CVM використовуються для підняття тиску, миття машин, зрошення невеликого саду і перекачування чистої води загального призначення. Специфікація помп Ebara серії CVM Максимальний робочий тиск: 1 МПа. Максимальна температура рідини: 35°С у відповідності до EN 60335-2-41 для побутового використання, 40°С для іншого ви..
EVM
Вертикальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara  виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304 (EVM і EVMW), AISI 316 (EVML) і чавуну (EVMG). Надійні, безшумні і легкі в експлуатації помпи використовуються в муніципальних, промислових і сільськогосподарських об'єктах. Наприклад в системах пожежогасіння, бустерних системах, системах для водопідготовки, зрошування, подачі гарячої і холодної ..
EVMS
Область застосування Водонапірні системи в житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктах, установках пожежогасіння. Фармацевтична промисловість, морське застосування. Системи водопідготовки, зворотного осмосу, водоочищення і т.п. Перекачування помірно агресивних рідин. Підживлення котлів. Мийка машин, системи опалення та кондиціонування. Техн..
Matrix
Горизонтальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara (Ебара) серії Matrix (Матрікс) з гідравлічними компонентами, які виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304, використовуються для підняття тиску, водопостачання, фільтрації, зрошування, миття машин, подачі гарячої і холодної води в системах опалення, охолодження і кондиціювання повітря, а тато ж в системах водопідготовки. Специфікація пом..
Multigo
Малошумний вертикальний багатоступінчастий насос Ebara серії Multigo виготовлений з нержавіючої сталі високої якості AISI 304. Двигун охолоджується рідиною, що перекачується, що зменшує рівень шуму. Подвійне ущільнення вала в масляній ванні забезпечує довгий термін служби насоса і надійність. Призначений для підняття чистої води зі свердловин, колодязів і подальшої подачі в систему водопостачан..
SB 3
3" свердловинні багатоступеневі помпи Ebara серії SB3 використовуються для подачі чистої води із свердловин, підвищення тиску та іншого побутового, сільськогосподарського та промислового використання. Встановлювати можна як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Помпа Ebara SB3 може комплектуватися будь-яким двигуном стандарту NEMA. Специфікація помп Ebara серії SB3 М..
Winner 4N
4" свердловинні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії Winner (Віннер) використовуються для подачі чистої води із свердловин, підвищення тиску та іншого побутового, сільськогосподарського та промислового використання. Встановлювати можна як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Помпа Winer (Вінер) може комплектуватися будь-яким двигуном стандарту NEMA. Специфікація помп E..