Всі новини

Нова серія насосів Ebara EVMS з робочим колесом «Shurricane»

Область застосування Водонапірні системи в житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктах, установках пожежогасіння. Фармацевтична промисловість, морське застосування. Системи водопідготовки, зворотного осмосу, водоочищення і т.п. Перекачування помірно агресивних рідин. Підживлення котлів. Мийка машин, системи опалення та кондиціонування. Технічні характеристики Надійні, міцні, безшумні, просте обслуговування. Нове робоче колес ..
Детальніше

Дата: 23.06.2016

Нова лінійка циркуляційних насосів EGO

Нова лінійка циркуляційних насосів EGO з електронним управлінням з ротором на постійних магнітах. Серія EGO відрізняються від традиційних циркуляційних насосів з фіксованою швидкістю через їх здатності до безперервного коригування на основі реальних потреб системи. Ця функція дозволяє отримати значну економію електроенергії, а також забезпечує знижений рівень шуму. Продукт відповідає європейським Директивам EuP / ErP з новими стандартами енергоефективності, що набули чинності в січні 2013 рок ..
Детальніше

Дата: 09.09.2013

Нові свердловинні насоси з плавним пуском серії 3TP

Застосування насоса 3TP Побутове водопостачання (виготовлено відповідно до TIFQ, АСS, WRAS і відповідає всім європейським сертифікатам для побутової питної води) Малі гідротехнічні споруди Іригації та перекачування води в цілому Перекачування води Підвищення тиску чистої води для сільського господарства, побутового або промислового використання Адаптований до старих 4" водяних свердловин Більше інформації ..
Детальніше

Дата: 18.06.2013

Корпорація EBARA святкує 100-річний ювілей!

  Заснована в 1912 році, корпорація EBARA буде відзначати свій столітній ювілей у листопаді цього року. На честь цієї знаменної події, EBARA розробила логотип та новий сайт, який не тільки показує багату ділову історію і виробництво протягом за останніх 100 років, але і як ми, дивиться в майбутнє, стикаються з новими проблемами та ставить мету "Зробити величезний внесок у суспільство протягом найближчих 100 років. Дизайн логотипу позначає ці важливі корпо ..
Детальніше

Дата: 31.10.2012

Підбір насосів Ebara

Компанія Ebara пропонує нову послугу по автоматичному підбору насосів для ваших потреб. Щоб скористатись послугою перейдіть на сайт https://ezfinder.ebara.com/bin/Spaix3OS.dll, виберіть мову та зареєструйтеся. ..
Детальніше

Дата: 12.03.2012

Нові насоси DL - DLWC

  Занурені дренажні водовідливні помпи Ebara (Ебара) серії DL - DLWC виготовлені з чавуну і використовуються для перекачування забрудненої і стічної води з твердими частками, каналізаційної води, осушення резервуарів і загальних робіт із забрудненою водою Специфікація Максимальна температура рідини: 40°С. Максимальна глибина занурення: 8 м. Максимальний діаметр твердих часток: 35 - 90 мм (в залежності від моделі насоса). Максимальна довжина твердих часток: 195 ..
Детальніше

Дата: 04.07.2011