Насоси для стічних вод

Best 2-3-4-5
Занурена дренажна водовідливна помпа Ebara серії Best 2-3-4-5 виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304. Манжета для ущільнення валу забезпечує довгий термін експлуатації і надійність. Помпа використовується для осушення колодязів, затоплених промислових приміщень, шахт ліфтів, басейнів, водоймищ та невеликого зрошення. Доступні варіанти без реле та з поплавковим реле. Помпа ..
Best One
Занурена дренажна водовідливна помпа Ebara серії Best One виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304. Манжета для ущільнення валу забезпечує довгий термін експлуатації і надійність. Помпа використовується для осушення колодязів, затоплених приміщень, шахт ліфтів, басейнів, водоймищ та невеликого зрошення. Доступні варіанти без реле, з поплавковим реле та з магнітним реле. Помпа в з..
DL - DLWC
Занурена дренажна водовідливна помпа Ebara серії DL - DLWC виготовлена з чавуну і використовуються для перекачування забрудненої і стічної води з твердими частками, каналізаційної води, осушення резервуарів і загальних робіт із забрудненою водою Специфікація Максимальна температура рідини: 40°С. Максимальна глибина занурення: 8 м. Максимальний діаметр твердих часток: 35 ..
DML - DMLV
Занурені фекальні помпи Ebara серії DML - DMLV виготовлені із чавуну і використовуються для перекачування забрудненої і стічної води з твердими частками, каналізаційної води, видалення перероблених жирних відходів, осушення резервуарів і загальних робіт із забрудненою водою. Набір зливного з'єднання на замовлення. Специфікація Максимальна температура рідини: 40°С. Максима..
DS
Занурена дренажна водовідливна помпа Ebara серії DS виготовлена з чавуну. Манжета для ущільнення валу забезпечує довгий термін експлуатації і надійність. Помпа використовується для осушення колодязів, затоплених промислових приміщень, шахт ліфтів, басейнів, водоймищ та невеликого зрошення. Специфікація Максимальна температура рідини: 40°С. Максимальна глибина занурення: 4..
DUMPER
Серія насосів DUMPER використовується для водовідведення (дренажу). Зменшений діаметр насосів та як опція, бічний напірний патрубок, роблять цю серію насосів затребуваною як для використання в побуті так і промисловості. Насос Ebara DUMPER з нержавіючої сталі дозволяє в подальшому працювати в більш екстремальних умовах, таких як гірничодобувна промисловість, будівельна та інших. Міцна конст..
DVS
Занурена дренажна водовідливна помпа Ebara серії DVS виготовлена з чавуну і використовуються для перекачування забрудненої і стічної води з твердими частками, каналізаційної води, осушення резервуарів і загальних робіт із забрудненою водою Специфікація Максимальна температура рідини: 40°С. Максимальна глибина занурення: 4 м (1,5кВт), 8 м (2,2 - 3,7кВт). Максимальний..
DW - DW VOX
Занурена фекальна помпа Ebara серії DW виготовлена із нержавіючої сталі AISI 304. Манжета для ущільнення валу забезпечує довгий термін експлуатації і надійність. Помпа використовується для перекачування забрудненої і стічної води з твердими частками. Наприклад, віддалені каналізаційні станції побутових забудов, барів, ресторанів та готелів, а також осушення водоймищ. Доступні варіанти без ..
Optima
Занурені водовідливні помпи Ebara серії Optima використовуються для осушення гаражів, підвалів та інших місць схильних до затоплення, а також невеликих водоймищ. Вони можуть використовуватися для тимчасового або фіксованого встановлення. Доступні варіанти без реле, з поплавковим реле та з магнітним реле. Помпи в змозі перекачувати рідини з твердими частками до 10 мм. Специфікація ..
Right
Занурена помпа для забрудненої води Ebara серії Right виготовлена із нержавіючої сталі AISI 304. Манжета для ущільнення валу забезпечує довгий термін експлуатації і надійність. Помпа використовується для перекачування забрудненої води з деякою кількістю твердих часток. Області застосування: водоочисні станції, перекачування очищеної стічної води, зрошення та осушення водоймищ. Доступні вар..