Поверхневі насоси

2CDX
Відцентрові помпи з двома робочими колесами Ebara серії 2CDX з гідравлічними компонентами, які виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304, використовуються для підняття тиску, водопостачання, фільтрації і зрошування, а також в системах кондиціювання повітря, водопостачання загального призначення, включаючи помірно агресивні рідини. Специфікація помп Ebara серії 2CDX  М..
2GP COMPACT
Типові області застосування Водопостачання та підвищення тиску в житлових будинках, адміністративних будівлях, в готелях, лікарнях, магазинах, а також на виробництві . Принцип функціонування При розборі води і падінні тиску в системі спочатку включається один насос і нагнітає тиск в системі. Якщо розбір води збільшується, то по досягненню налаштованого рівня тиску включається другий..
3D
Відцентрові помпи Ebara (Ебара) серії MD - MMD з торцевим підключенням у виготовлені із чавуну. Використовуються для перекачування рідин середньої і великої продуктивності і виконані по стандарту EN 733 (DIN 24255). Специфікація помп Ebara серії MD - MMD Максимальний робочий тиск: 1 МПа. Температура рідини, що перекачується: від 0°С до +90°С для MD, від -10°С до +130°С для MMD..
CD(X)
Відцентрові помпи з одним робочим колесом Ebara серії CD(X) з гідравлічними компонентами, які виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304, використовуються для підняття тиску, водопостачання, фільтрації і зрошування, а також в системах кондиціювання повітря, водопостачання загального призначення, включаючи помірно агресивні рідини. Специфікація помп Ebara серії CD(X) Максимальний..
Compact
Горизонтальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії Compact (Компакт) використовуються для підняття тиску, миття машин, зрошення невеликого саду і перекачування чистої води загального призначення. Специфікація помп Ebara серії Compact Максимальний робочий тиск: 1 МПа. Максимальна температура рідини: 35°С у відповідності до EN 60335-2-41 для побутового використання, 40°..
CVM
Вертикальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії CVM використовуються для підняття тиску, миття машин, зрошення невеликого саду і перекачування чистої води загального призначення. Специфікація помп Ebara серії CVM Максимальний робочий тиск: 1 МПа. Максимальна температура рідини: 35°С у відповідності до EN 60335-2-41 для побутового використання, 40°С для іншого ви..
DWC
Відцентрові помпи Ebara (Ебара) серії DWC з гідравлічними компонентами, які виготовлені із нержавіючої сталі  AISI 304, використовуються для підняття тиску, миття машин, подачі гарячої і холодної води в системах опалення, охолодження і кондиціювання повітря. Специфікація помп Ebara серії DWC Максимальний робочий тиск: 0,8 МПа. Температура рідини, що перекачується: від -15..
DWO
Відцентрові помпи з відкритим робочим колесом Ebara серії DWO із гідравлічними компонентами, які виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304, використовуються для промислових процесів зв'язаних з перекачуванням рідин, що містять підвішені тверді частки. Наприклад миття овочів, м'яса, риби і т.п. Промислових мийних машин, які можуть містити тверді тіла, наприклад, пляшки, банки, стакани і упа..
ENR
Помпа ENR використовується для перекачування чистої води у відповідності з стандартом EN 733 (DIN 24255), плюс 19 додаткових розмірів. Конструкція помпи дозволяє комплектувати її різними приводами. Ряд корпусів має 50 розмірів з 5 різними кронштейнами підшипників. Застосування Муніципальне та промислове водопостачання Іригація Дренаж чистої води Опалення і кондицію..
EVM
Вертикальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara  виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304 (EVM і EVMW), AISI 316 (EVML) і чавуну (EVMG). Надійні, безшумні і легкі в експлуатації помпи використовуються в муніципальних, промислових і сільськогосподарських об'єктах. Наприклад в системах пожежогасіння, бустерних системах, системах для водопідготовки, зрошування, подачі гарячої і холодної ..
EVMS
Область застосування Водонапірні системи в житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктах, установках пожежогасіння. Фармацевтична промисловість, морське застосування. Системи водопідготовки, зворотного осмосу, водоочищення і т.п. Перекачування помірно агресивних рідин. Підживлення котлів. Мийка машин, системи опалення та кондиціонування. Техн..
JE(X)
Відцентрові самовсмоктувальні помпи Ebara серії JE(X) з гідравлічними компонентами, які виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304, використовуються для водопостачання, підняття тиску в побуті,невеликих систем зрошування, осушення басейнів, а також для перекачування чистої води загального призначення. Специфікація помп Ebara серії JE(X) Максимальний робочий тиск: 0,6 МПа. Макси..
Matrix
Горизонтальні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara (Ебара) серії Matrix (Матрікс) з гідравлічними компонентами, які виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304, використовуються для підняття тиску, водопостачання, фільтрації, зрошування, миття машин, подачі гарячої і холодної води в системах опалення, охолодження і кондиціювання повітря, а тато ж в системах водопідготовки. Специфікація пом..
Serie 3M
Відцентрові помпи Ebara серії 3М з торцевим підключенням у відповідності із стандартом EN 733 виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304 (серія 3М) і AISI 316 (серія 3МL). Області застосування включають підняття тиску, системи опалення, охолодження і кондиціювання повітря, миття машин та інше промислове застосування. Помпи Ebara (Ебара) серії 3М схвалені WRAS і доступні в різних версіях. Спе..
Serie 3M 80
Відцентрові помпи Ebara серії 3М з торцевим підключенням у відповідності із стандартом EN 733 виготовлені із нержавіючої сталі AISI 304 (серія 3М) і AISI 316 (серія 3МL). Області застосування включають підняття тиску, системи опалення, охолодження і кондиціювання повітря, миття машин та інше промислове застосування. Помпи Ebara (Ебара) серії 3М схвалені WRAS і доступні в різних версіях. ..