Свердловинні насоси

3TP
Застосування насоса 3TP Побутове водопостачання (виготовлено відповідно до TIFQ, АСS, WRAS і відповідає всім європейським сертифікатам для побутової питної води) Малі гідротехнічні споруди Іригації та перекачування води в цілому Перекачування води Підвищення тиску чистої води для сільського господарства, побутового або промислового використання Адаптований ..
4BHS
4" свердловинні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії 4BHS використовуються для подачі чистої води із свердловин, підвищення тиску та іншого побутового, сільськогосподарського та промислового використання. Встановлювати можна як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Помпа 4BHS може комплектуватися будь-яким двигуном стандарту NEMA. Специфікація помп Ebara серії 4BHS..
Multigo
Малошумний вертикальний багатоступінчастий насос Ebara серії Multigo виготовлений з нержавіючої сталі високої якості AISI 304. Двигун охолоджується рідиною, що перекачується, що зменшує рівень шуму. Подвійне ущільнення вала в масляній ванні забезпечує довгий термін служби насоса і надійність. Призначений для підняття чистої води зі свердловин, колодязів і подальшої подачі в систему водопостачан..
SB 3
3" свердловинні багатоступеневі помпи Ebara серії SB3 використовуються для подачі чистої води із свердловин, підвищення тиску та іншого побутового, сільськогосподарського та промислового використання. Встановлювати можна як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Помпа Ebara SB3 може комплектуватися будь-яким двигуном стандарту NEMA. Специфікація помп Ebara серії SB3 М..
Winner 4N
4" свердловинні відцентрові багатоступеневі помпи Ebara серії Winner (Віннер) використовуються для подачі чистої води із свердловин, підвищення тиску та іншого побутового, сільськогосподарського та промислового використання. Встановлювати можна як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Помпа Winer (Вінер) може комплектуватися будь-яким двигуном стандарту NEMA. Специфікація помп E..